Majówkowy wyjazd zorganizowaliśmy wspólnie z Parafią p.w.Św.Floriana w Kolbudach - towarzyszyły nam dzieci z tamtejszej scholki oraz ministranci. Znajomość rozpoczęła się w styczniową niedzielę, kiedy to wystawialiśmy w parafii nasze Jasełka. Zrodził się pomysł wyjazdu integracyjnego - pozostało tylko zadziałać - i udało się  :)  wyjechaliśmy razem z P.Ewą Olesz oraz Księdzem Aleksandrem Piotrowskim.

W sobotę czas spędziliśmy na dreptaniu po klasztornym dziedzińcu, oglądając z wieży okolice Częstochowy, wzięliśmy również udział we Mszy Św w naszej intencji - udało nam się być bardzo blisko Matki Boskiej Częstochowskiej. W niedzielę zaś zwiedziliśmy piękne Sanktuarium Matki Bożej w Leśniowie, a następnie udaliśmy się na zwiedzanie Zamku w Ogrodzieńcu - wszyscy mogliśmy podziwiać przepiękną panoramę okolicy, zajrzeć w tajemnicze zakątki ruin zamku słuchając opowiadań przewodnika, oglądać miniatury pobliskich zamków oraz poszaleć w parku linowym.Pokonywanie kilometrów umilało nam wspólne śpiewanie w autokarze.

Bardzo dziękujemy naszym Darczyńcom, dzięki którym słoneczną majówkę wspominamy pełną ciepłej atmosfery na zewnątrz i w naszych sercach.

Zobacz galerię >>>