Zgodnie z naszą tradycją wczesnym popołudniem dnia 15.12.2016r zorganizowaliśmy wspólnie z Domem im.J.Korczaka Wigilię dla naszych podopiecznych oraz dzieci z rodzin zastępczych.

Chcielibyśmy podziękować WSZYSTKIM, którzy przyjęli nasze zaproszenie i zaszczycili nas swoją obecnością.

Dziękujemy za przyjazd rodzinom zastępczym, za to, że pozwalacie przyglądać się, jak rosną nasze-Wasze dzieci, że przyjeżdżacie pochwalić się ich zdolnościami, osiągnięciami – napełniamy się wielką siłą patrząc na Wasze Rodziny. Dziękujemy wszystkim naszym Kochanym Wolontariuszom, za Wasze wsparcie i codzienną obecność przy Dzieciach.

Dziękujemy za przybycie Przedstawicielom Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego oraz Szpitala Dziecięcego przy ul.Polanki, naszym Sponsorom, a także ks.Proboszczowi Mirosławowi Parackiemu oraz ks.Pawłowi Borkowskiemu, którzy zadbali o duchowe tło naszego spotkania.

Wspólnie pośpiewaliśmy razem z naszymi kochanymi Wolontariuszami – Ewą Olesz i Waldemarem Cibor – dziękujemy za przepiękne i różnorodne kolędy oraz podkład muzyczny.

Dziękujemy w szczególności dobrym Aniołom-Darczyńcom, którzy przyczynili się do tego, aby dzieci mogły z radością i odrobiną niepokoju - w przypadku tych młodszych – podchodzić do św.Mikołaja po odbiór upominków.

Wspólnie spędzony czas pełen uśmiechu, rozmów, a także uronionych ukradkiem łez napełnił nas radością i wzruszeniem, dał znak, że nadchodzi czas miłości, wzajemnej cierpliwości i przebaczenia – oby wrażenia z tego spotkania zostały w nas wszystkich jak najdłużej :) WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!

Zobacz galerię zdjęć >>>