Wakacje niestety dobiegają już końca - w tym roku wyjątkowo pełne słońca. Dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom, dzięki którym dzieci mogły spędzić fantastyczny czas.

W tym roku gościnnością zauroczył nas właściciel hoteli DOBRY HOTEL - Pan Leszek Mięczkowski. Na jego zaproszenie najpierw 12 dzieci wraz z opiekunami miała zapewniony hotel wraz z wyżywieniem w samym centrum Zakopanego.  Dzieci były na: Rusinowej Polanie, w Dolinie Kościeliska, wjechały kolejką na Gubałówkę, na Kasprowy Wierch, zawędrowały nad Morskie Oko, płynęły tratwą Dunajcem, spacerowały po Krupówkach, były na Wielkiej Skoczni oraz w Rabkolandii. Następnie ośmioro dzieci spędziło cudowny tydzień w Krakowie. Bacznie obserwowały smoka zionącego ogniem, zwierzęta w ZOO, przejechały się dorożką, meleksem, odwiedziły podziemia rynku oraz Muzeum Lotnictwa, Muzeum Figur Woskowych.

Pracownicy obu hoteli Pana Leszka Mieczkowskiego ugościli nas wspaniale i z uśmiechem. Wszelkie  dodatkowe atrakcje oraz dojazdy do Krakowa i Zakopanego zapewniła nasza Fundacja.

Pozostałe dzieci miały zapewnione wycieczki na miejscu. Były wyjścia na plażę, do Parku Oliwskiego, na Jarmark Dominikański, na Starówkę, do Oceanarium. Płynęliśmy statkiem po Motławie, odwiedziliśmy Muzeum Etnograficzne, Narodowe i Starych Zegarów, byliśmy również na wystawie Dinozaurów, w  oliwskim ZOO i w kinie. Każde wyjście osłodzone było pysznymi lodami :)

 

Zobacz galerię